Yönetim Kurulu Başkanı

Değerli Veliler, Sevgili Öğrenciler;
Seydişehir Özgüven Sistem Koleji olarak yola çıktığımızda, öncelikli hedefimize başarıyı koyduk. Elbette yoktan var ettiğimiz bu kurumda tuğla ve taşı harmanlayarak başarıyı kardık bu zaman içinde. Büyük ve kökleri sağlam bir aile olduk.
Alanında uzman geniş ve deneyimli eğitim kadrosu ile ve pırıl pırıl geleceğe umutla bakan öğrencilerimizle hedefimiz Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olmaktır.
Bu yolda teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, evrensel bilginin gerçekliğinde, koşulsuz ve sınırsız sevgimiz ile, hiçbir zaman tükenmeyecek hoşgörümüz ve yetiştirdiğimiz nice başarılı öğrencimiz ile bu yolda daha da sağlam adımlarla yürüyoruz. Başarı istatistiklerimiz gösteriyor ki il genelinde en başarılı okullar arasında yer alırken Seydişehir’in en başarılı okulu olma onuruna eriştik. Değerli öğretmen ve öğrencilerimizin özverisinin meyvesini bu başarı ve ödüller ile alıyoruz. Elbette başarı salt akademik başarı ile olmuyor. İstiyoruz ki öğrencilerimiz her alanda kendini gerçekleştiren özgün bireyler olarak yetişsin. Bu sebeple görsel sanatlar ve spor ile öğrencilerimizin gelişimini her alanda destekliyoruz.
Bu büyük ailenin bir parçası olmaktan onur duyuyor ve saygı ile sizleri selamlıyorum.