Sosyal Etkinlikler

Müzik Eğitimi

music-note

Çocuklarımıza hayatın içinde müzik olduğunu gösterebilmek amacıyla çeşitli müzik alletleri tanıtılır ve müzik kulaklarını, işitsel zekalarını geliştirebilmek için şarkı, drama ve oyun etkinlikleriyle desteklenir.

Satranç Eğitimi

chess

Eğlenerek strateji geliştirmelerini sağlamak, pratik düşünme becerilerini geliştirebilmek amacıyla yapılan bir etkinliktir. Bu etkinlik ile öğrencilerimiz problem çözme, özgürce kararlar verebilme, strateji geliştirme ve risk alma becerilerini geliştirir.

Bale/Modern Dans Eğitimi

dancing

Çocuklarımızın koordinasyon, denge, esneklik, dayanıklılık, estetik ve disiplin becerilerinin gelişmesi hedeflenmektedir. Duygularını müzik ve dansla ifade edebilme becerilerini geliştirir.

Drama Eğitimi

theater

21. yüzyılda öğrencilerimizin başarılı birer birey olmaları, onların farklı alanlarda yetiştirilmelerine bağlıdır. Bu alanların önde gelenlerinden olan drama eğitimi, öğrencilerin empati kurma yeteneklerini ve öz güvenlerini arttırmaktadır.

Beden Eğitimi

sport-equipment

Temel koordinasyon becerilerini sağlama, doğru duruş pozisyonları alabilme, esneklik kazanma ve kas çalıştırma becerilerini arttırma çalışmalarına yer verilmektedir.

Görsel Sanatlar Eğitimi

paint-palette

Atölyemizde yapılan resim aktivitelerinde hedefimiz; çocuklarımızın duygularını çizgiler aracılığıyla ifade ederken aynı zamanda ince motor becerilerini geliştirmesi, malzemeleri birbirinden ayırt ederek amacına uygun kullanması ve figürlerle anlaşılır kompozisyon oluşturabilmesidir.

Değerler Eğitimi Programı

respect

Amacımız, çocuklarımızı akademik konuların dışındaki alanlarda da eğitmektir. Öğrencilerimizin sorumluluk sahibi olması, saygı, dürüstlük, paylaşım gibi konularda kendilerini geliştirmeleri temel amacımızdır.